Witamy w Zajeździe Pastewnik!


Karczma Pastewnik

Karczma „Pastewnik” mieści się w zabytkowym budynku zajazdu z XVIII wieku znajdującym się tuż obok bramy wjazdowej. Piękne, zabytkowe wnętrza i doskonała kuchnia polska łącząca tradycję z nowoczesnością zapewniają niezapomniane wrażenia smakowe i estetyczne. W sezonie letnim można skorzystać także z ogródka z parasolami na podwórzu skansenu. Oczywiście goście Karczmy mają do dyspozycji parking na terenie obiektu.

wnętrze karczmy

Wnętrze karczmy — przy piecu

Karczma jest czynna codziennie od 7:00 do 22:00.

wnętrze karczmy

Wnętrze karczmy — mała sala z prawdziwym kominkiem

Karczma „Pastewnik” to znakomite miej­sce do organizacji wszelkiego rodzaju przy­jęć do 120 osób, zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Możliwe jest też zarezerwo­wanie tylko małej sali (do 12 osób) na małe, kameralne przyjęcia i spotkania. W sezonie letnim organizujemy także przyjęcia plene­rowe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie → Przyjęcia.

Świadczymy również usługi cateringowe; szczegółowe informacje podano na oddziel­nej stronie.

recenzja R. Makłowicza

Warto przypomnieć, że karczma „Pastewnik” została wyróżniona przez Piotra Bikonta i Roberta Makłowicza, a recenzję zamieszczono w tygodniku „News­week Polska”. Dla zainteresowanych zamieszczamy tu tę recenzję; aby ją obejrzeć, proszę kliknąć jej miniaturkę obok (219 KB).

W każdy weekend od 1 maja do 31 sierpnia, o ile pogoda sprzyja, organizujemy „Grill w ogródku” z oprawą muzyczną na podwórzu Skansenu.

wnętrze karczmy

Wnętrze karczmy — pod oknami

Dalsze informacje, rezerwacja stołów i sal pod nr telefonu 16 649 23 00 i 691 381 400.


© 2010 Pastewnik