ONe są naszą pasją

jak to się zaczęło

Obecnie w naszym hotelu pracuję piętnastu pracowników. Ale tradycyjnie zaczynaliśmy od dwóch. Pan Tomek z Pani Kasią (właściciele) od zawsze kochali zwierzęta i jeśli tylko mogli to spędzali swój wolny czas właśnie z nimi.  Teraz swojej pasji i miłości mogą się oddawać na co dzień  prowadząc Pastewnik.

Nasza pasja

Robimy to, co kochamy. W innym wypadku nasza praca nie miałaby sensu. Oddajemy się naszej miłości w 100 procentach. Nasi pracownicy również uwielbiają opiekę nad zwierzętami, dlatego możemy dawać maksimum satysfakcji swoim klientom. Dzięki temu jesteśmy szczęśliwi i wasze pupile również.

Znamy się na tym

Każde zwierzę jest inne i każde potrzebuje indywidualnej troski oraz opieki. Oznacza to, że dobra opieka nad Twoim zwierzęciem nie jest wcale taka prosta. My potrafimy się zaopiekować naszymi zwierzakami tak jak trzeba. Są z nami szczęśliwe i radosne. Uważaj proszę na niektóre hotele tego typu. Nie każda kadra jest wykwalifikowana nawet pomimo najszczerszych zapewnień.

Zespół, który daje miłość

KATARZYNA kot

ZAŁOŻYCIELKA

Cześć. Jestem Kasia!

Od zawsze kochała zwierzęta i marzyłam o tym aby w przyszłości móc im pomagać. Teraz jestem w stanie to robić – dzięki hotelowi Pastewnik. Prowadzę go razem z moim mężem Tomkiem i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy oboje się tym zajmować. Dziękuję wszystkim za zaufanie do tego miejsca i tak pozytywny odbiór. jesteście niesamowici. Zapraszam Was bardzo serdecznie do chociaż jednorazowej wizyty w naszym hotelu. Będzie to jedna z większych przysług i przyjemności jakie możecie sprawić swoim pupilom.

Zapraszam!

Nasz zespół

Ci ludzie zajmą się Twoim zwierzątkiem.

Spacer z pasmi

Część zwierząt potrzebuje regularnych spacerów i świeżego powietrza. Codziennie wychodzimy z naszymi psiakami i innymi zwierzątkami aby każdy kto tego potrzebuje mógł skorzystać z potrzebnej opieki.

*Spacery są bardzo ważne dla naszych zwierząt.”

30 MINUT - 20 pln

Kąpiel

Nasze zwierzęta są częstokroć bardzo aktywne. Jest to na pewno dobra oznaka, ale pogoda czasami temu nie sprzyja. Wtedy potrzebna jest kąpiel. 

„Czyste zwierzę to szczęśliwe zwierzę.”

15 MINUT - 20 PLN

Wizyty nocne

Część właścicieli zostawia swoje zwierzęta, a samemu muszą wracać do obowiązków. Twoje zwierzę jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Możesz je odebrać kiedy tylko zechcesz.

*Najważniejsza jest kontrola na zwierzakiem. Z nami masz ją cały czas.”

darmowe

Tresura

Niektóre zwierzęta to uwielbiają. Inne może trochę mniej, ale potrzebują tego ich właściciele. Zajmujemy się profesjonalną tresurą zwierząt.

„Wychowywanie zwierząt jest równie istotne co wychowywanie ludzi.”

45 MINUT - 70 PLN

Opieka wakacyjna

Wiemy jak ważny jest odpoczynek i że można mieć swoje plany. Dzięki wakacyjnej opiece możesz dowolnie rozplanować swoje wakacje. Niestety nie wszędzie masz możliwość zabrania swojego zwierzaka i mamy tego świadomość.

*Odpoczywaj w spokoju, a my zajmiemy się Twoim pupilem.”

1 dzień - 80 PLN

Specjalna opieka

Potrzebujesz na przykład abyśmy to my odwiedzili Ciebie w Twoim mieszkaniu i tam zajęli się zwierzęciem? Albo potrzebujesz czegoś innego? Dogadamy sie.


*Priorytet dla nas jest dobro Twojego zwierzaka.”

Wycena Indywidualna

Zarezerwuj pobyt & odbierz darmowy spacer

Jeszcze się wahasz?

Zdecyduj się już dzisiaj na wizytę ze swoim zwierzakiem i odbierz w trakcie rezerwacji darmowy spacer o wartości 20 zł. Zrób coś wspaniałego i pożytecznego dla swojej pociechy. Gwarantujemy satysfakcję Twoją oraz Twojego zwierzaka.