Witamy w Zajeździe Pastewnik!


Zajazd Pastewnik

Zajazd „Pastewnik” oferuje 43 miejsca noclegowe w 21 jedno-, dwu- i trzy­oso­bowych pokojach, w cenie 85 – 190 zł. Pokoje te znajdują się w zabytkowych domach na terenie skansenu: w Zajeździe, Domu Sowińskiego, Domu Gackim i w dworku z Krzeczowic. Pokoje są stylowo urządzone, wyposażone są w TV Sat, telefony, internet bezprzewodowy i — w miarę możliwości technicznych — w łazienki z pry­sznicami. Niektóre z nich posiadają romantyczne piece ceglane lub kominki. Tradycyjne firanki, cisza i ciepło drewnianych bali stwarzają przyjemną atmosferę do wypoczynku.

pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy w Zajeździe

W Zajeździe (jest to XIX-wieczny budynek, w którym znajduje się także karczma) są dwa duże pokoje dwuosobowe.

pokój dwuosobowy łazienka

Pokój dwuosobowy w Domu Gackim z łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych

W Domu Gackim z 1924 roku znajduje się 7 pokoi hotelowych: na parterze dwa trzyosobowe i dwa dwuosobowe (w tym jeden z łazienką wyposażoną odpowiednio do potrzeb osób niepełnosprawnych), na piętrze trzy dwuosobowe, w tym jeden z tradycyjną werandą.

W Domu Sowińskiego — dawnej kuźni z częścią mieszkalną — znajdują się trzy pokoje: dwa jednoosobowe alkierze i jeden pokój dwuosobowy. W części murowanej, w której była niegdyś kuźnia, urządzono świetlicę.

pokój jednoosobowy pokój dwuosobowy

Pokoje w Domu Sowińskiego: po lewej jednoosobowy alkierz, po prawej pokój dwuosobowy

pokój dwuosobowy

W dworku z Krzeczowic na parterze są cztery pokoje dwuosobowe, w tym pokój małżeński z przedpokojem z możliwością dostawki, a na piętrze jest pięć pokoi jedno- i dwuoso­bo­wych.

Po lewej: dwuosobowy pokój na piętrze

Poniżej: pokój małżeński

pokój małżeński

Goście Zajazdu mają do dyspozycji parking na podwórzu i oczywiście zaw­sze mogą wstąpić w gościnne progi naszej Karczmy.

Zajazd czynny jest całą dobę. Rezerwacja pod nr telefonu 16 649 23 00 i 691 381 400.


© 2010 Pastewnik